Leasing aut elektrycznych czym jest?

Leasing samochodów elektrycznych stał się coraz popularniejszy w Polsce. Poza ekologicznymi korzyściami, elektryki oferują wiele innych zalet, takich jak niskie koszty eksploatacji, cicha praca i wysoki komfort jazdy. Wraz z rozwojem rynku elektrycznych samochodów, dostępne są różne opcje leasingowe, w tym m.in. leasing Tesla i leasing Audi e-tron.

Leasing samochodów elektrycznych to jedna z najkorzystniejszych form finansowania dla osób, które chcą zmienić swój samochód na bardziej ekologiczny model. Zwykle w leasingu rata wynosi kilka procent wartości samochodu, dzięki czemu nie trzeba płacić całej kwoty na raz. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na cieszenie się nowym samochodem elektrycznym bez obciążania budżetu.

W Polsce obowiązuje program rządowy o nazwie „Mój Elektryk”, który ma na celu promowanie elektro mobilności oraz przyspieszenie procesu zmniejszenia emisji szkodliwych gazów do atmosfery. Program obejmuje wiele różnych działań, m.in. dotacje na zakup samochodów elektrycznych, instalacje ładowarek i wiele innych.

Dofinansowanie do Elektryka 

Dofinansowanie na samochody elektryczne w Polsce dostępne jest z różnych źródeł. Przede wszystkim rządowy program „Mój Elektryk” oferuje dofinansowanie na zakup nowego samochodu elektrycznego, w wysokości od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Leasing Tesla to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku samochodów elektrycznych. Tesla to marka, która w ostatnim czasie zyskała bardzo dużą popularność na całym świecie, a w Polsce coraz więcej osób decyduje się na zakup samochodu tej marki. Tesla oferuje wiele zaawansowanych technologicznie rozwiązań, takich jak autopilot czy doskonałe możliwości ładowania.

Jeśli szukasz innych aut elektrycznych niż Tesla leasing.

Jeśli jesteś chętny na finansowanie elektryka zgłoś się już dziś do nas.