Leasing konsumencki samochodów osobowych

Leasing pozwala na sfinansowanie przez przedsiębiorców zakupu maszyn czy pojazdów. Co w momencie, gdy nie prowadzisz firmy, a chcesz skorzystać z leasingu? Obecnie w ofercie firm leasingowej pojawił się leasing konsumencki samochodów osobowych dla osób nieposiadających własnej działalności gospodarczej. Zapewnia on niższe miesięczne raty leasingu w porównaniu do kredytu. Po zakończeniu umowy leasingowej możesz zmienić samochód lub wykupić w atrakcyjnej cenie dotychczas użytkowany. Warunki, które musisz spełnić, aby skorzystać z leasingu konsumenckiego samochodów osobowych, to umowa o pracę, kontrakt za granicą lub wykazanie osiąganych dochodów w innej walucie.

Dlaczego wybrać leasing konsumencki?

Wiele osób zastanawia się, czy powinni wybrać leasing konsumencki. Na rynku dostępnych jest wiele innych sposobów finansowania aut, jednak to właśnie leasing konsumencki jest jedną z najkorzystniejszych opcji. Porównując go do kredytu na samochód, jest mniej czasochłonny i wymaga mniejszej ilości dokumentów. Dodatkowo leasing konsumencki zwiększa zdolność kredytową, co, najprościej mówiąc, oznacza, że możesz wydać na samochód więcej. Chociaż w Polsce leasing samochodów osobowych kojarzony jest przede wszystkim z przedsiębiorcami, tak na zachodzie jest do bardzo popularny sposób finansowania pojazdów przez osoby prywatne.

Pomożemy Ci zaoszczędzić i przygotowujemy najkorzystniejszą ofertę leasingu samochodu, korzystając z rabatów od naszych partnerów leasingowych. Zapraszamy do kontaktu!

Nie czekaj,
rozpocznij współpracę z ekspertami!

MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ