Leasing konsumencki samochodów osobowych

Leasing  Konsumencki

Leasing  Konsumencki inaczej prywatny pozwala na sfinansowanie przez osoby nie prowadzące działalności zakupu pojazdów nowych i używanych do 3,5t. Zasadnicze parametry leasingu konsumenckiego:

  • okres od 2-5 lat
  • opłata wstępna od 5% – 50% wartości samochodu – to ty decydujesz
  • wykup od 1%-40% w zależności od okresu finansowania

Nie prowadzisz firmy, a chcesz skorzystać z leasingu samochodu nowego lub używanego. To nie problem.

Obecnie w naszej ofercie leasingowej pojawił się leasing konsumencki samochodów osobowych dla osób nieposiadających własnej działalności gospodarczej. Zapewnia on niższe miesięczne raty leasingu w porównaniu do kredytu. Po zakończeniu umowy leasingowej możesz zmienić samochód – oddać go w dowolnym momencie umowy bez konsekwencji lub wykupić w atrakcyjnej uzgodnionej cenie. Warunki, które musisz spełnić, aby skorzystać z leasingu konsumenckiego samochodów osobowych, to zazwyczaj oświadczenie o dochodach.

Dlaczego wybrać leasing konsumencki?

Na rynku dostępnych jest wiele innych sposobów finansowania aut, jednak to właśnie leasing konsumencki jest jedną z najkorzystniejszych opcji. Porównując go do kredytu na samochód, jest mniej czasochłonny i wymaga mniejszej ilości dokumentów. Dodatkowo leasing konsumencki zwiększa zdolność kredytową, co, najprościej mówiąc, oznacza, że możesz wydać na samochód więcej. Chociaż w Polsce leasing samochodów osobowych kojarzony jest przede wszystkim z przedsiębiorcami, tak na zachodzie jest do bardzo popularny sposób finansowania pojazdów przez osoby prywatne.

Posiadamy w swojej ofercie nowe samochody. Zapraszamy do kontaktu! Nie czekaj – zadzwoń!

Nie czekaj,
rozpocznij współpracę z ekspertami!

MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ