Leasing dla kurierów

Leasingowanie samochodu dostawczego dla kurierów to rozwiązanie, na które decyduje się wielu przedsiębiorców, a także kurierów. Taka forma finansowania środków transportu jest bardzo korzystna między innymi dlatego, że wszystkie opłaty i wydatki eksploatacyjne mogą stanowić koszt uzyskania przychodu. Przyszły leasingobiorca powinien zastanowić się czego będzie wymagał od pojazdu i czy lepiej jest wybrać samochód nowy, czy używany? W dokonaniu wyboru może pomóc rozważenie takich czynników, jak: okres eksploatacji, szacowana długość pokonywanych traskoszt raty leasingowej, awaryjność pojazdu, czy firma z którą podejmuje się współpracę preferuje nowe czy używane samochody  itp.  Sprawdź, jakie propozycje mamy do zaoferowania i zadzwoń do nas!

Leasing dla kurierów – bezpieczeństwo i oszczędność

Najczęściej firmy kurierskie oferują swoim pracownikom dwa sposoby współpracy. Zatrudniają kurierów na umowę o pracę i udostępniają im auta służbowe lub zatrudniają osoby prowadzące działalność gospodarczą z własnym samochodem. Nasza firma oferuje pomoc kurierom, którzy wybrali pracę na własny rachunek. Posiadamy bazę samochodów dostawczych dla kurierów z pełnym finansowaniem i ubezpieczeniem na cały okres umowy leasingowej. Propagowanie leasingu dla kurierów jako formy finansowania środków trwałych dla przedsiębiorców to nasza misja! Zapewniamy Klientom kompleksową obsługę i oferujemy elastyczne warunki współpracy. Dzięki temu nie tracą oni czasu na dopełnianie formalności i mogą się skupić na prowadzeniu biznesu. Oferujemy również możliwość zwrotu pojazdu w każdym czasie trwania umowy – to ewenement na polskim rynku leasingowym. Wszystkie formularze, wnioski i zaświadczenia są po naszej stronie. To my je wypełniamy i załatwiamy. Jednym słowem – towarzyszymy naszym Klientom od początku do końca umowy.

Leasing auta dostawczego – forma finansowania na miarę możliwości i potrzeb

Wielu kurierów, zakładając własną firmę, próbuje uzyskać kredyt na zakup samochodu dostawczego. Banki jednak niechętnie udzielają kredytów nowym przedsiębiorcom. Ich oferta zazwyczaj skierowana jest do osób, których firmy istnieją na rynku co najmniej kilka miesięcy. My oferujemy leasing środków transportu w ramach programu Leasing na START, który pozwala rozkręcić swój biznes młodym przedsiębiorcom już od pierwszych dni. Przy niskiej opłacie wstępnej oraz pełnym pakiecie ubezpieczeń młoda firma jest bezpieczna. Ponadto nasza firma daje możliwość leasingu nowych samochodów bez BIK i KRD, z której mogą skorzystać przedsiębiorcy z negatywną historią kredytową. Podstawą tu jest większa opłata wstępna. U nas każdy klient znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie i swojej działalności.

Kurierzy mogą wybrać samochód nowy lub używany. Dostępnych jest wiele modeli różnych marek. Samochód może być od dealera, komisu czy osoby prowadzącej działalność., która wystawi fakturę, a my, negocjując ceny z dostawcami, proponujemy atrakcyjne i sprawdzone metody finansowania wybranych pojazdów.